O mnie

 Drogi czytelniku witam Cię serdecznie na blogu  Greenelka.pl

Na pewno chcesz wiedzieć kim jestem.

Przede wszystkim po prostu lubiącym siebie człowiekiem, a to jest chyba najtrudniejsze.Jednak wierz mi, nie zawsze tak było. Mam za sobą większe i mniejsze  upadki, niektóre bardzo bolesne. Szczęście, którym zajmuję się tutaj bardzo często, jest czymś nieuchwytnym, a jednocześnie prostym. Dlatego często  przegapiamy je i smutni idziemy dalej, nie wiedząc, że coś straciliśmy bezpowrotnie. Coś, co było na wyciągnięcie ręki. Zapraszam Cię do dyskusji o tym, pod wpisami na blogu.

Co jeszcze ? Ach jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania i takiego po prostu dobrego myślenia. No i widzisz, też nie zawsze tak było. Musiałam porządnie dostać w kość. Cale lata zaniedbywałam swoje zdrowie, no i mój organizm wystawił mi solidny rachunek.

W ostatniej chwili gruntownie przemeblowałam wszystko i wyszłam na prostą. Dzisiaj odżywiam się w 90 % roslinnie i bardzo mi z tym dobrze. O tym jak do tego doszło i dlaczego, opowiadam tutaj. Metody, które polecam, przetestowałam na sobie z bardzo zadowalającym rezultatem, co nie znaczy, że będą równie dobre dla wszystkich. Każdy z nas jest inny i potrzebuje innej diety, na jedne rzeczy reaguje lepiej, na inne gorzej.

Zresztą, zdrowe, piekne życie to nie tylko dieta. To coś o wiele więcej, ale coś w gruncie rzeczy bardzo proste. To harmonia i życie w zgodzie z naturą i biologicznym rytmem wyznaczonym  nam przez naszych przodków, tysiące lat temu. O tym wszystkim piszę i opowiadam w moich filmach na You Tube.

Zapraszam Cię też  do wspierania mojej pracy i zostania moim Patronem,

https://patronite.pl/greenelka

Będę uradowana, jeśli  zechcesz pobyć ze mną dłużej

Agnieszka Moitrot

Greenelka

 

 

(Visited 3 198 times, 1 visits today)
×

Polub Greenelkę na Facebooku