Opowieści Heni, czyli moje książki

Henia,

Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa

to moja ukochana suczka, Mała, śmieszna , na długich nogach i z zadartym nosem. Niektórzy (mój mąż) twierdzą, że jest brzydka.  Ja mam odmienne zdanie. Każdy, kto kocha psy, zrozumie co mam na myśli.

Nasz świat, świat ludzi, który widzi  Henia, jest tak dziwny, że po dłuższym namyśle postanowiłam to namalować słowami. Stąd moja książka

Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa

Henia powiedziała mi niedawno, że przecież nadszedł czas, aby spisac nasze dalsze przygody. Bo przecież tyle wydarzyło się w małym domku pod lasem. A może i jeszcze gdzie indziej…

Posłuchałam jej, bo przecież nie mgłabym inaczej. Pilnie słucham co mówi moja mała Przyjaciółka. Starsza o kilka lat, ale wciąż bardzo mądra i bardzo kochana. Słucham i spisuję wszystko. Już za momencik znowu będziecie mogli zajrzeć do świata Heni i jej przyjaciół. Jeszcze chwilka…

Ale Henia juz zaprasza na dalszy ciąg:)

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka  Moitrot – pani od Heni

.

(Visited 2 400 times, 1 visits today)

8 thoughts on “Opowieści Heni, czyli moje książki

  1. Dziękuję bardzo, cieszę się że się podobała.Na pewno będzie dalsza część Heni.Ma mnóstwo przygód,o których chciałaby opowiedzieć.
   pozdrawiam
   Agnieszka Moitrot

 1. Ja i moja rodzina również pokochaliśmy Henię i czekamy na kolejne losy tej uroczej bohaterki.
  Książka jest pełna ciepła i humoru. Spodoba się czytelnikom bez względu na wiek (czytałam Henię na głos moim dzieciom, a przy okazji moi rodzice słuchali, na dodatek z wcale nie mniejszym zainteresowaniem. :)Henia łączy pokolenia. Bawi, relaksuje, wprowadza w dobry nastrój.
  Dziękujemy serdecznie!

 2. Gratuluję!!! Wspaniale że Ci się udało wydać książkę. Ja jedną piszę na blogu a drugą pisze narazie dla siebie. Jak skończę to pomyślę o wydaniu.

  Henia wcale nie jest brzydka. Jest słodka i kochana. Przekaż mężowi że plecie głupoty.

  1. Kasiu, moj mąż bardzo Henię lubi, oczywiście nie kocha jak ja, bo generalnie on jest raczej kociarzem, a tych u nas nie brakuje:) On w sumie tak sie przekomarza ze mną, choć rzeczywiście nie uważa Heni za okaz urody.

 3. Też muszę ją kupić Agnieszko!!! Skoro sunia jest bohaterką to musi być cudowna książka. 😘😘😘😘😍😍😍 dam Ci znać bo czekam na kasę.

  Tam u mnie jest post Idąc pod prąd , powieść o Gorcach. Jestem ciekawa jak Ci się spodoba. Właśnie pracuję nad 3 częścią . Buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *