Henia, czyli moja książka

Henia,

Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa

to moja ukochana suczka, Mała, śmieszna , na długich nogach i z zadartym nosem. Niektórzy (mój mąż) twierdzą, że jest brzydka.  Ja mam odmienne zdanie. Każdy, kto kocha psy, zrozumie co mam na myśli.

Nasz świat, świat ludzi, który widzi  Henia, jest tak dziwny, że po dłuższym namyśle postanowiłam to namalować słowami. Stąd moja książka

Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa

 

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka  Moitrot – pani od Heni

.

(Visited 1 742 times, 1 visits today)

8 komentarzy

  • Agnieszka Moitrot

   Dziękuję bardzo, cieszę się że się podobała.Na pewno będzie dalsza część Heni.Ma mnóstwo przygód,o których chciałaby opowiedzieć.
   pozdrawiam
   Agnieszka Moitrot

 • Igomama

  Ja i moja rodzina również pokochaliśmy Henię i czekamy na kolejne losy tej uroczej bohaterki.
  Książka jest pełna ciepła i humoru. Spodoba się czytelnikom bez względu na wiek (czytałam Henię na głos moim dzieciom, a przy okazji moi rodzice słuchali, na dodatek z wcale nie mniejszym zainteresowaniem. :)Henia łączy pokolenia. Bawi, relaksuje, wprowadza w dobry nastrój.
  Dziękujemy serdecznie!

 • Kasia Dudziak

  Gratuluję!!! Wspaniale że Ci się udało wydać książkę. Ja jedną piszę na blogu a drugą pisze narazie dla siebie. Jak skończę to pomyślę o wydaniu.

  Henia wcale nie jest brzydka. Jest słodka i kochana. Przekaż mężowi że plecie głupoty.

  • Greenelka

   Kasiu, moj mąż bardzo Henię lubi, oczywiście nie kocha jak ja, bo generalnie on jest raczej kociarzem, a tych u nas nie brakuje:) On w sumie tak sie przekomarza ze mną, choć rzeczywiście nie uważa Heni za okaz urody.

 • Kasia Dudziak

  Też muszę ją kupić Agnieszko!!! Skoro sunia jest bohaterką to musi być cudowna książka. 😘😘😘😘😍😍😍 dam Ci znać bo czekam na kasę.

  Tam u mnie jest post Idąc pod prąd , powieść o Gorcach. Jestem ciekawa jak Ci się spodoba. Właśnie pracuję nad 3 częścią . Buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Polub Greenelkę na Facebooku