Drogi reklamodawco,

witam Cię bardzo serdecznie i cieszę się, że tu jesteś.

Co jest istotne ?

Greenelka to blog, na którym najważniejsze jest dobro czytelników, a także szczerość, uczciwość i wiara, że można coś zmienić, aby było jeszcze lepsze niz jest.

Nie jestem osobą doskonałą,  (któż nią jest ?) zatem opisuję na blogu to co chciałabym osiągnąć, co już osiągnęłam, co mi pomogło i co może pomóc moim czytelnikom w stworzeniu piekniejszego, zdrowszego życia. Wszystko oparte jest na moich własnych doświadczeniach.

Tematyka bloga Greenelka.com

Zdrowie, zdrowe odżywianie, zdrowy sposób życia, pielęgnacja urody, rozwój osobisty, szeroko pojęty lifestyle,  zwierzęta, przede wszystkim psy i koty ( sama jestem dumną właścicielką  kilku kotów i psów), literatura, sport, zdrowe sposoby odchudzania.

Ponieważ jestem zwolenniczką naturalnej pielęgnacji urody, chętnie nawiążę współpracę z producentami kosmetyków naturalnych.

Ta sama zasada dotyczy produktów żywnościowych.

Bardzo chętnie rozpocznę  współpracę ze schroniskami dla zwierząt i innymi organizacjami, które zajmują się szeroko pojętą pomocą zwierzętom. Współpraca mogłaby polegać na umieszczaniu przeze mnie na blogu ogłoszeń o adopcji itp.

Współpracowałam między innymi z firmami : 

ModnyPortfel.pl - Ekskluzywna Galanteria Skórzana

Zegarmistrz.com

PAQ Studio

Moje teksty zostały zauważone i docenione  przez  czasopismo  Claudia, gdzie w numerze marcowym 2020 roku ukazał się materiał poświęcony mojej osobie, a także Czasopismo „Dobre Rady”, gdzie w numerze majowym 2021 ukazał się reportaż o mojej skromnej osobie.

 

Na koniec dodam,że  jestem autorką książki ” Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa”, która może inspirować do współpracy w zakresie artykułów zarówno dla dzieci jak i  zwierząt

oraz prowadzę kanał na You Tube o takiej samej nazwie jak blog, czyli „Greenelka”i takiej samej tematyce.

Obszary współpracy:

  • – Artykuły sponsorowane na blogu.
  • – Testowanie produktów i usług
  • – Pisanie artykułów opartych na moich umiejętnościach pisarskich, wiedzy merytorycznej oraz doświadczeniu
  • Konkursy związane z tematyką bloga.

Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy

Agnieszka Moitrot

 

 

(Visited 1 193 times, 1 visits today)