Współpraca

Drogi reklamodawco,

witam bardzo serdecznie i cieszę się, że tu jesteś.

Co jest istotne ?

Oczywiście tematyka bloga Greenelka.pl

Zdrowie, zdrowe odżywianie, zdrowy sposób życia, pielęgnacja urody, rozwój osobisty, szeroko pojęty lifestyle,  zwierzęta, przede wszystkim psy i koty ( sama jestem dumną właścicielką  kilku kotów i psów), literatura, sport, zdrowe sposoby odchudzania.

Ponieważ jestem zwolenniczką naturalnej pielęgnacji urody, chętnie nawiążę współpracę z producentami kosmetyków naturalnych.

Ta sama zasada dotyczy produktów żywnościowych.

Bardzo chętnie rozpocznę  współpracę ze schroniskami dla zwierząt i innymi organizacjami, które zajmują się szeroko pojętą pomocą zwierzętom. Współpraca mogłaby polegać na umieszczaniu przeze mnie na blogu ogłoszeń o adopcji itp.

Współpracowałam między innymi z firmami : 

ModnyPortfel.pl - Ekskluzywna Galanteria Skórzana

Zegarmistrz.com

PAQ Studio

 

Moje teksty zostały zauważone i docenione  przez  czasopismo  Claudia, gdzie w numerze marcowym 2020 roku ukazał się materiał poświęcony mojej osobie, a także Czasopismo „Dobre Rady”, gdzie w numerze majowym 2021 ukazał się reportaż o mojej skromnej osobie.

 

Na koniec dodam,że  jestem autorką książki ” Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa”, która może inspirować do współpracy w zakresie artykułów zarówno dla dzieci jak i  zwierząt

oraz prowadzę kanał na You Tube o takiej samej nazwie jak blog, czyli „Greenelka”i takiej samej tematyce.

Obszary współpracy:

  • – Artykuły sponsorowane na blogu.
  • – Testowanie produktów i usług
  • – Pisanie artykułów opartych na moich umiejętnościach pisarskich, wiedzy merytorycznej jako dietetyka oraz doświadczeniu
  • Konkursy związane z tematyką bloga.

Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy

Agnieszka Moitrot

 

 

(Visited 1 411 times, 1 visits today)