uroda

5 najlepszych, naturalnych wcierek do zniszczonych włosów

A co, jeśli  masz zniszczone włosy?

Wymagają szczególnej troski i ochrony, a Ty chciałabyś dać im coś naturalnego, jakis cudowny środek, ktory ich nie niszczy, ale uzdrawia.

No, powiem Ci, że cudownych środków nie ma, włosy to część Twojego organizmu, i jeśli masz z włosami problemy, jeśli nie są skutkiem fatalnej pielęgnacji, pokazują Ci natychmiast co jest z Twoim zdrowiem nie tak. Tak więc  najpierw zdrowie, zdrowa dieta, zdrowy sen, tak, tak, a potem odpowiednia pielęgnacja.

Jeśli w planie masz piękne, bujne loki ( kto nie ma?), albo tak czy owak bujną czuprynkę,  możesz sięgnąć po naturalne wcierki.

Absolutny numer jeden – olej kokosowy

prawdziwy skarb dla włosów. Odżywia, zapobiega przesuszeniu oraz wzmacnia ich strukturę. Wcierki z olejem kokosowym wspaniale regenerują zniszczone włosy. Stosowałam po przełączeniu się na zdrowy tryb. Ale nie do wszystkich rodzajów włosów się nadają, wypróbuj po prostu.

Olej rycynowy

–  kiedyś sprawdziłam na rzęsach. Ale regeneruje też zniszczone wlosy.   Wcierki z olejem rycynowym  wzmacniają cebulki włosowe i zapobiegają łamliwości.

Sok z cebuli

– trochę może odstraszać zapach, ale po pierwsze, po zmyciu zanika, a po drugie jest naprawdę rewelacyjny. Zawiera siarkę, która wzmacnia włosy i zapobiega łamliwości.

Aloes

cudowny, naturalny produkt. Zawiera enzymy, które pomagają w regeneracji zniszczonych włosów, ale też wzmacniają je i zapobiegają przesuszeniu.

Miód  –  naturalny humektant,

czyli substancja, która przyciąga wilgoć i pomaga zatrzymać ją wewnątrz włosów. Wcierki z miodem pomogą zregenerować zniszczone włosy oraz zapobiegną ich przesuszeniu.

Pamiętaj o jednym – wcierki z naturalnymi składnikami wymagają regularnego stosowania, aby osiągnąć wymarzone efekty.

Pozdrawiam słonecznie – Grenelka

(Visited 88 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *